Naša spoločnosť

Softplan Slovakia, s.r.o. sa zaoberá vývojom softvérových riešení v oblasti verejnej správy v Spolkovej republike Nemecko. Je dcérskou spoločnosťou Softplan Informatik GmbH, ktorá je jedným z popredných dodávateľov geografických informačných systémov.

Materská Spoločnosť

Spoločnosť Softplan Informatik GmbH patrí medzi popredné firmy zaoberajúce sa vývojom geografických informačných systémov v Spolkovej republike Nemecko a na nemeckom trhu pôsobí už viac ako 25 rokov. Spolu so svojimi partnermi poskytuje služby a poradenstvo v oblasti plánovania, správy a dokumentácie infraštruktúry.

Partnerská Spoločnosť

Spoločnosť ekom21 – KGRZ Hessen je materskou spoločnosťou spoločnosti Softplan Informatik GmbH a radí sa medzi popredných poskytovateľov komunálnych IT služieb v Nemecku. Ako BSI-certifikovaná spoločnosť ponúka ekom21 svojim zákazníkom kompletné riešenia v oblasti IT.

Naše projekty

ingrada

INGRADA je moderný geografický informačný systém pre mestá, podniky a inžinierske kancelárie. Vďaka schopnosti reagovať na požiadavky vyše 2 tisíc zákazníkov, je už 25 rokov zárukou stability a profesionálnej spolupráce v oblasti digitálneho spracovania geografických údajov.

owi21-2

OWI21 je automatizovaný systém na spracovanie správnych deliktov rôznych druhov, predovšetkým dopravných priestupkov. Systém spracováva niekoľko miliónov priestupkov ročne a momentálne je nasadený vo viacerých spolkových krajinách Nemecka.

kfz21-2

KFZ21 je informačný systém na evidenciu motorových vozidiel. Systém spravuje niekoľko desiatok miliónov automobilov od malých osobných áut po pracovné stroje, záchranné autá a iné. Používa sa vo viacerých spolkových krajinách Nemecka.

Vedenie spoločnosti

null

Jörg Tieben

Konateľ
null

Martin Kubáň

Konateľ
null

Katarína Jamrichová

PROKURISTKA

Naše priestory