SOFTPLAN SLOVAKIA

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá 20 rokov pomáha desiatkam nemeckých vládnych inštitúcií a mestám ako napr. Berlín, Hamburg, Stuttgart, Mníchov, ale aj súkromným podnikom ako Volkswagen. Máme stabilné zákazky a projekty .NET aj v Jave. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

NAŠA PONUKA PRE TEBA

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce

# možnosť pracovať prevažne z domu

# lekcie nemčiny počas pracovného času

# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí

# plne hradené stravné lístky

# sick days

# interné workshopy

# možnosť prísť do práce bicyklom (sprcha vo firme)

# teambuildingy, vianočné párty, …

# floorball, yoga

# nadštandardné technické vybavenie

# naozaj bohatý výber nápojov 🙂

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme šikovných Java Fullstack developerov (juniorov aj seniorov) na inovatívne projekty v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv a s tým súvisiace nastavovanie trendov v tejto oblasti. Máme záujem o tímových hráčov, ktorí majú proaktívny prístup a chcú zlepšovať naše produkty rovnako ako seba. Využívame agilné prístupy riadenia projektov a hoci sú naše tímy neustále skúšané novými výzvami, vládne u nás rodinná atmosféra bez zbytočného tlaku a stresu.

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

  • Java 17, Java REST API, OSGI, Hibernate
  • MSSQL, Oracle
  • Javascript
Tvoríme systémy pre manažment procesov samospráv, evidenciu motorových vozidiel, vodičských preukazov, dopravných priestupkov, obyvateľstva a ďalšie.
Po rannej káve začíname standupom, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ a s čím potrebuješ pomôcť. Väčšinu dňa stráviš na vývoji nových taskov, občas treba niečo fixnúť a stretnúť sa kolegami na mítingu.
Používame softvér od Atlassianu, na dokumentáciu Confluence, tasky máme v Jire a kód pomocou Gitu uploadujeme na Bitbucket, kde ti kolegovia spravia code-review. Tie sú u nás samozrejmosťou, často diskutujeme s cieľom nájsť najlepšie riešenie.
Ako bonus Ti ponúkame možnosť pracovať na projekte aj v Nemecku, či už čiastočne alebo dlhodobo, a získať tak nové skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite využiješ.

ČO BY SOM MAL OVLÁDAŤ?

  • aspoň časť z technológií, s ktorými pracujeme, určite však Javu
  • angličtinu alebo nemčinu na komunikatívnej úrovni

V prípade záujmu, alebo ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať pomocou formuláru https://www.softplan.sk/kontakt