SOFTPLAN SLOVAKIA

Sme dynamická a neustále rastúca firma so stabilnými zákazkami pre nemecký trh. Máme 20 ročné skúsenosti, zaujímavé projekty v .NETe aj v JAVE, pozície v Bratislave aj v Nemecku a našim kolegom poskytujeme možnosť kariérneho rastu. Všetky naše produkty sa radia medzi lídrov vo svojich segmentoch a uľahčujú život a prácu tisícom našich zákazníkov v Nemecku
NAŠA PONUKA PRE TEBA
# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce

# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí

# lekcie nemčiny priamo v priestoroch firmy a možnosť ju reálne využiť

# home office

# flexibilný pracovný čas

# stabilné a zaujímavé projekty spojené s kariérnym rastom

# agilné formy vývoja – SCRUM

# široké portfólio technológií

# interné workshopy

# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)

# teambuildingy, vianočné párty, floorball, yoga, …

# nadštandardné technické vybavenie

# nadštandardné občerstvenie

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu hľadáme šikovných Java fullstack developerov, ktorí majú záujem pracovať na stabilných nemeckých projektoch týkajúcich sa zlepšovania digitálnych služieb štátu, miest a samospráv. Ako firma neustále rastieme a nie je dôležité, či si junior alebo senior, sme otvorení pre všetkých, ktorí majú chuť si vyhrnúť rukávy a pustiť sa do nových projektov.

 ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

Aktuálne vyvíjame softvérové riešenia pre prihlasovanie a evidenciu motorových vozidiel, evidenciu vodičských oprávnení a mnohé ďalšie. Naše produkty používajú zákazníci vo viacerých nemeckých veľkomestách ako napr. Berlín, Hamburg, alebo Essen, ale aj súkromné spoločnosti ako napr. Volkswagen.
Vyvíjame primárne webové aplikácie, ale pracujeme aj na vlastnom frameworku – u nás si môžeš vybrať, čo ťa baví a v čom sa chceš ďalej rozvíjať. Technologický stack – Java 11, JAVA REST API, OSGI, Hibernate, Oracle, Javascript, HTML, CSS.
Fungujeme agilne, pravidelne sa stretávame na spoločnom rannom standupe, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť. Na prácu v rámci tímu používame Attlasian, na dokumentáciu Confluence, tasky máme v Jire a kód pomocou Gitu uploadujeme na Bitbucket, kde ti kolegovia spravia code-review. Tie sú u nás samozrejmosťou, často navzájom diskutujeme s cieľom nájsť najlepšie riešenie. Rozhodne sa u nás uplatní kolega, ktorý má chuť veci neustále zlepšovať.
Ako bonus Ti ponúkame možnosť pracovať na projekte aj v Nemecku, či už čiastočne alebo dlhodobo, a získať tak nové skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite využiješ.

 

NAŠE POŽIADAVKY

  • Java – pokročilý
  • SQL – základy
  • Angličtina – B1
  • zodpovednosť a chuť pracovať v tíme

  VÝHODOU

  • Javascript
  • OSGI
  • Hibernate
  • HTML, CSS
  • Oracle
  • znalosť nemčiny

 

V prípade záujmu, alebo ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať pomocou formuláru https://www.softplan.sk/kontakt