SOFTPLAN SLOVAKIA

Sme dynamická a neustále rastúca firma so stabilnými zákazkami pre nemecký trh. Máme 20 ročné skúsenosti, zaujímavé projekty v .NETe aj v JAVE, pozície v Bratislave aj v Nemecku a našim kolegom poskytujeme možnosť kariérneho rastu. Všetky naše produkty sa radia medzi lídrov vo svojich segmentoch a uľahčujú život a prácu tisícom našich zákazníkov v Nemecku

NAŠA PONUKA PRE TEBA

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce

# možnosť pracovať prevažne z domu

# sick days

# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí

# lekcie nemčiny počas pracovného času

# flexibilný pracovný čas

# stabilné a zaujímavé projekty

# agilné formy vývoja

# široké portfólio technológií

# interné workshopy

# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)

# teambuildingy, vianočné párty, …

# floorball, yoga

# nadštandardné technické vybavenie

# naozaj bohatý výber nápojov 🙂

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu hľadáme študentov – Junior Java Fullstack developerov na inovatívne projekty v oblasti digitalizácie nemeckej verejnej správy a s tým súvisiace nastavovanie trendov v tejto oblasti. Vyvíjame primárne webové aplikácie, ale sme zároveň súčasťou komunity, ktorá pracuje na spoločnom frameworku, s cieľom posunúť digitálnu komunikáciu občana so štátom na novú úroveň.

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

Aktuálne vytvárame nové systémy pre prihlasovanie a evidenciu motorových vozidiel, evidenciu vodičských oprávnení a ďalšie. Naše produkty používajú zákazníci vo viacerých nemeckých veľkomestách ako napr. Berlín, Hamburg, alebo Essen, ale aj súkromné spoločnosti ako Volkswagen.
Fungujeme agilne, pravidelne sa stretávame na spoločnom rannom standupe, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť. Na prácu v rámci tímu používame softvér od Atlassianu, na dokumentáciu Confluence, tasky máme v Jire a kód pomocou Gitu uploadujeme na Bitbucket, kde ti kolegovia spravia code-review. Tie sú u nás samozrejmosťou, často navzájom diskutujeme s cieľom nájsť najlepšie riešenie. Rozhodne sa u nás uplatní kolega, ktorý má chuť veci neustále zlepšovať.
Technologický stack – Java 11, JAVA REST API, OSGI, Hibernate, Oracle, Javascript, HTML, CSS. Vďaka širokému portfóliu našich produktov sa môžeš u nás špecializovať na oblasť, ktorá ťa baví, či už je to vývoj biznis komponentov alebo infraštruktúry.
Ako bonus Ti ponúkame možnosť pracovať na projekte aj v Nemecku, či už čiastočne alebo dlhodobo, a získať tak nové skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite využiješ

NAŠE POŽIADAVKY

  • Java – základy
  • SQL – základy
  • Angličtina – B1
  • zodpovednosť a chuť pracovať v tíme

VÝHODOU

  • Javascript
  • OSGI
  • Hibernate
  • HTML, CSS
  • Oracle
  • znalosť nemčiny

 

V prípade záujmu, alebo ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať pomocou formuláru https://www.softplan.sk/kontakt