Kariéra

Tu nájdete aktuálne obsadzované pracovné pozície:

.NET Web Developer

Miesto práce: Spolková krajina Hesensko (Nemecko)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do našej spoločnosti SOFTPLAN SLOVAKIA hľadáme .NET Web Developera (pozícia je vhodná aj pre absolventov resp. práve končiacich študentov, podmienkou je však predošlá prax). Ako firma sa orientujeme na vývoj komplexných softvérových riešení v oblasti verejnej správy v Nemecku, pričom naša materská spoločnosť patrí už vyše 20 rokov medzi hlavných hráčov na trhu s geografickými informačnými systémami. Ponúkame pracovnú atmosféru v príjemnom prostredí. Vývojový tím je zložený z cca. 20 ľudí zo Slovenska a Nemecka.

Náplň práce

  • Vývoj a údržba aplikácií založených na báze .NET  technológií
  • Analýza
  • Príprava dokumentácie

Vzdelanie

  • Stredoškolské, vysokoškolské 1. stupňa, 2. stupňa so zameraním na informačné technológie

Požadované znalosti

  • C# - pokročilý
  • Javascript - pokročilý
  • HTML, CSS – pokročilý
  • SQL – pokročilý
  • VISUAL STUDIO

Vítané znalosti

  • Entity Framework
  • Angular JS, RequireJS, BreezeJS
  • ASP .NET
  • MSSQL
  • TFS

Ďalšie požiadavky

  • Ochota pracovať v Nemecku (Hesensko) v dlhšom časovom horizonte, s čím je prirodzene spojené atraktívne finančné ohodnotenie.
  • Chuť pracovať v tíme
  • Samostatnosť a zodpovedný prístup k úlohám
  • Analytické myslenie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Nemecký jazyk - základy

Iné výhody

Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť, v spojení s našimi dlhoročnými skúsenosťami a veľkým počtom zákazníkov, zaručujeme našim zamestnancom trvalé zamestnanie a celý rad príležitostí k profesionálnemu rozvoju. Ponúkame rozmanité projektové nasadenie, jednak na Slovensku ale aj v Nemecku, s čím sú priamo spojené možnosti  kariérneho postupu.

Ponúkame možnosť absolvovania lekcií nemčiny priamo v priestoroch firmy.

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno, ale s predošlou praxou

V prípade záujmu alebo ďalších informácií, nás neváhajte kontaktovať spolu s priloženým životopisom na adrese jarpas@softplan-slovakia.sk.