SOFTPLAN SLOVAKIA

Sme dynamická a neustále rastúca firma so stabilnými zákazkami pre nemecký trh. Máme 20 ročné skúsenosti, zaujímavé projekty v .NETe aj v JAVE, pozície v Bratislave aj v Nemecku a našim kolegom poskytujeme možnosť kariérneho rastu. Všetky naše produkty sa radia medzi lídrov vo svojich segmentoch a uľahčujú život a prácu tisícom našich zákazníkov v Nemecku

 

NAŠA PONUKA PRE TEBA

 # super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce

# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí

# lekcie nemčiny priamo v priestoroch firmy a možnosť ju reálne využiť

# flexibilný pracovný čas a príležitostný home office

# agilné formy vývoja – SCRUM

# stabilné a zaujímavé projekty spojené s kariérnym rastom

# široké portfólio technológií

# interné workshopy

# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)

# teambuildingy, vianočné párty, floorball, yoga, …

# nadštandardné technické vybavenie

# nadštandardné občerstvenie plus narodeninové a meninové koláčiky J

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu, ktorý sa venuje vývoju informačných systémov na prihlasovanie motorových vozidiel a evidenciu vodičských preukazov, hľadáme šikovného fullstack developera, ktorý má záujem pracovať na JAVA projekte s modernými technológiami. Ide o úplne nové verzie oboch produktov, ktoré momentálne používajú tisíce našich zákazníkov vo viacerých nemeckých veľkomestách ako napr. Berlín alebo Wolfsburg. Priprav sa na medzinárodný tím, JAVU na backende, JAVA REST API, OSGI, Hibernate, vývoj nových komponentov a možnosť neustále napredovať a zvyšovať kvalitu našich riešení.

 

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

Fungujeme agilne, pravidelne sa spolu s našimi nemeckými kolegami stretávame na spoločnom standupe, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ poradiť. Keďže makáme na novom projekte, budeš sa venovať najmä vývoju novej funkcionality a komponentov. Súčasťou nášho riešenia je aj interný framework, takže sa u nás môžeš zamerať na to, čo ťa baví. Či už je to práca na infraštruktúre, vývoj backendu, implementácia biznis logiky, alebo frontend, každý si nájde to svoje, pričom nás spája spoločný cieľ – poskytovať našim zákazníkom kvalitné riešenia. CodeReview a dodržiavane best-practices sú u nás samozrejmosťou, často navzájom diskutujeme, aby sme spoločne našli to najlepšie riešenie. Rozhodne sa u nás uplatní kolega, ktorý má chuť sa neustále zlepšovať.

Ako bonus Ti ponúkame možnosť pracovať na projekte aj v Nemecku, či už čiastočne alebo dlhodobo, a získať tak nové skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite využiješ.

 

ČO BY SOM MAL OVLÁDAŤ?

    – C# | Java – základy

    – SQL – základy

    – zodpovednosť

    – chuť pracovať v tíme a on-site

  VÝHODOU

    – Javascript

    – OSGI

    – Hibernate

    – HTML, CSS

    – MSSQL

    – znalosť nemčiny, alebo chuť sa ju naučiť

 

V prípade záujmu, alebo ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať pomocou formuláru http://www.softplan.sk/kontakt